قیمت کلید درب

by کلید ضد سرقت - کلید سازی in جولای 17, 2019

امروز قرار است برای شما عزیزان کاربران سایت کلیدسازی و کلید ضد سرقت از قیمت انواع کلید درب منزل بنویسیم شاید برای شما هم این مساله پیش آمده باشد که کلید خود را فراموش کرده باشید و باعث شده باشد که با کلیدسازی و کلید فروشی تماس بگیرید تا نیروی مخصوص این کار را برای شما اعزام کند و در شما را باز کند.

هزینه کلید برای درب

هزینه ای که بر اساس این مساله استادکاران کلید ساز از شما میگیرند بر اساس نوع درب شما است نوع درب ساختمان و یا آپارتمان تاثیر در هزینه دارد و هزینه به این شکل خلاصه می شود.

قیمت برای باز کردن درب بسته شده قفل مکانیکی تا 70 هزار تومان

قیمت برای باز کردن درب بسته شده قفل برقی تا 100 هزار تومان

قیمت برای باز کردن درب ضد سرقت 80 هزار تومان

قیمت برای باز کردن درب ضد سرقت قفل شده تا 120 هزار تومان و توافقی

قیمت برای باز کردن درب های سیمکارتی توافقی

هزینه کلید سازی برای کلید اگر از داخل رو در مانده باشد

توجه کنید در این مورد که اگر شما کلید را از داخل روی در فراموش کرده باشید و در ضد سرقت باشد و اینکه قفل هم شده باشد تقریبا برای باز کردن درب شما باید کلید ساز وقت بیشتری بگذارد در این مواقع بر اساس باز کردن درب شما هزینه بیشتری گرفته می شود که اصولا توافقی است توافق فقط صرفا برای هزینه نیست توافق سر این مساله که در برخی موارد استادکار کلیدسازی شاید ضربه به قفل بزند و این مورد را توافق میکند تا اگر آسیبی به مغزی قفل وارد شد شما خودتان باید مجددا هزینه تعمیر و یا تعویل مغزی در را بدهید.

نکات مهمی که در موقع باز کردن درب باید توجه کنید

حتما به این مساله توجه کنید که وقتی استادکاران کلید سازی به نزد شما آمده اند تا درب قفل شده یا درب بسته شده را برای شما باز کنند از شما مدرکی برای تشخیص اینکه شما مالک هستید بگیرند این وظیفه شما هست که از استادکاران مدرک شناسایی برای اینکه درب شمارا باز کنند بگیرید با گرفتن فاکتور رسمی و موارد این چنین شما با خیال راحت تری کلید خود را برای قفل تغییر کرده یا تعویض شده دارید چرا که مواردی در تجربیات دیگران گزارش شده که باید به این نکات توجه کرد. حتما و حتما توجه کنید که از استادکاران معتبر برای تغیر یا تعویض قفل خود استفاده کنید و برای چند درصدی ارزان تر بودن تعمیر قفل درب منزل یا تعویض کلید قفل شده آپارتمان یا هر دربی دچار کم شدن امنیت درب در بعدها نشوید.

حتما از تجربیات خودتان برای ما بنویسید تا تجربه شما را برای تعمیر یا تعویض کلید سازی در تهران چه کلید سازی شرق تهران، قفل سازی غرب تهران، باز کردن درب قفل شده در شمال تهران، هزینه های پرداختی برای کلید سازی در  جنوب تهران و … بنویسید تا دیگر کسانی که این مطلب را می خوانند از تجربیات شما استفاده کنند.

 

همچنین شما اگر کلیدسازی دارید یا در رابطه با قفل سازی فعالیت دارید ما میتوانیم شما را در سایت معرفی کنیم. تا مشتریان شما در زمینه باز کردن درب منزل یا درب قفل شده ضد سرقت بیشتر شوند.

 

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *